Hoşgeldiniz!

                                                              Yabbo-HOTEL MAFYAKUR'A  HOŞGELDİNİZ!


                                                 Yabbo-Hotel Mafyakur 2015 Yılında Kurulmustur.


 

Yabbo-Hotel'e Hoşgeldiniz. Öncelikle Arkadaş Çagirmayi Unutmayinız. Oyun Kurucusu Bilinmiyor

 

Bu Gaddar Mafya Oyununda Sende Yerini Al Para Kazan ve Rakiblerine Meydan Oku! Unutmaki İnsan Sadece

Çalışırsa Başarı Olabilir.  Silahın Bol Olsun

 

Mafya, suçsuz herkesin korkusu. Bu gizemli ve iyi organize suç örgütleri her namuslu vatandaşın korkusu. Korkunç Mafya çağı İtalya'nın Sicilya adasında 1900'lü yılların başında başladı. Silahlı soygun, cinayet ve diğer cani suçlar: bu adamların hiç duracağı yok. On vakadan dokuzu hiç çözülemeyince haklın hükümete olan güvensizliği süratle arttı.

Bugün 21. yüzyıldayız ve Mafya hala aktif. Geçen yüzyıl boyunca durum düzelmedi. Dahası kötüye gitti. Tüm dünya izlerken Mafya aileleri daha büyük suçları işlemek için birleşiyor, onları durduracak hiç bir güç yok. Arabalar çalınıyor, para arabaları soyuluyor, insanlar her hafta sevdiklerini toprağa veriyor ve yaralılar hastaneleri dolduruyor. Hiç duracak mı?

Bir Mafya üyesi olarak, yeteneklerinizi arttırmak, problemleri çözmek ve diğer Mafya ailelerinin saygısını kazanmak için öldürüyorsunuz. Sakin olun ve durumla akıllıca başa çıkın. çoğu Mafya üyesi kirli servetlerini çok belli yollarda harcayarak hata yapıyor, işte bu yüzden yakalanıyorsunuz. Suçlularla dolu olan tüm dünya sadece bu iki şeyle ilgilenirken neden şöhretinizi ve servetinizi göz önünde tutuyorsunuz? Bu dünyada hayatta kalabilmek için her şeyi düşünmeli, gözden uzak olmalı ve doğru zamanda hamlenizi yapmalısınız. Başarının tek yolu bu.

Kariyerinize çaylak olarak başlarsınız ve çevrenizde de sizin gibi tecrübesiz suçlular bulunur. öldürme işi başkalarına bırakılmalı. başkası bunu yapabilecekken neden ellerinizi kirletiyorsunuz ki. ününüz arttığında daha fazla saygı görecek ve para kazanacaksınız, yeteneklerinizde gelişecek. Bu sürede içinde gözden uzak olun ve insanlar sizin zararsız olduğunuzu düşünsün. Unutmayın: komşularınza karşı tedbirli olun, onlarda Mafya içinden olabilir.

Son Haberler

Bagış  2018-01-21 10:04 AM

Bilinmiyor
Lütfen Eger Kredi Satın Almadıysanız Kredi Satın Alarak Bize Bagış Yapabilirsiniz.

Kredi Satın Almak için:

Oyun > Yapımcı Menüsü > Kredi Al
İletişim  2017-09-21 4:12 PM

Bilinmiyor
Sadece Oyun içinden Mesaj Atılanlara Bakılacaktır.

GirişHenüz hesap yok? Yarat şifremi unuttum? şifre iste

Oyuncu