»Hoşgeldiniz

Kurallar

OYUN KURALLARI 


Madde 1: Oyun içerisinde gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteler sizin sorumluluğunuzdadır. 

Madde 2: Oyunda kazandığınız ganimetlerin paylaşımları size aittir ve yetkili bireyler sizden herhangi bir ganimet veya mal, mülk isteyemezler. 
Madde 3: Ben yetkiliyim bana bağışla paranı senide yetkili yapayım diyen kişilere inanmayın ve böyle bir durum yaşandığında Ekip kısmından ekran görüntüsü ile yetkili kişiden yardım isteyiniz. 
Madde 4: Oyunda sadece 1 hesap oynama hakkınız var ve multi hesap kullanımı yaparsanız kalıcı olarak uzaklaştırılacağınızı kesinlikle unutmayın!
Not: Eğer evde 2 kullanıcı ile birlikte oynuyor iseniz ekran görüntüsü ile kanıtlamanız gerekmektedir.
Madde 5: Mini Sohbet bölümünde argo, küfür, din, dil, ırk gibi sözlerde bulunan üyeler iletişim uzaklaştırması alacaklardır. 
Madde 6: Oyun etkinliğinde kazandığınız ödülleri 3. Tekil kullanıcılara paylaşımınız kesinlikle yasaktır. 
Madde 7: Reklam unsuru taşıyan linkler, gif, jpg, afiş vb. mettaryaler yasaktır ve ceza sonucunda IP Ban almanızı sebep olabilir 
Madde 8: Oyun içerisinde her kullanıcının dokunulmazlığı mevcuttur ve oyun içerisinde herhangi bir saygısızlık veya aşağılayıcı hakaretler savurmamanız ve karşınızdaki kişininde sizin gibi insan olduğunu unutmayın. 
Madde 9: Oyunda gerçekleşen veya güncellenen işlemlere saygı duymanız ve yolunuza size verilen bilgilerle çıkmanız önerilir. 
Madde 10: Kurallar değişkenlik gösterebilir ve kullanıcıların ben görmedim, bilmiyorum deme gibi mazeretleri kabul edilemez ve siteye eklendiği günden itibaren aktif olarak çalışır. !


Oyunda gerçekleşen sorunlar için iletisim@mafyaceteleri.com'a mail gönderebilirsiniz.