MafyaKur'un halefi geldi.
OYUNUMU KUR!

Oyun sahibi girişi

Unut? Giriş
MafyaKur.com
50.466
317.935
0

MijnMaffia.nl
202.208
1.130.693
49
MojeMafie.cz
27.982
281.289
27
MeineMafia.de
74.993
401.462
9
MaMafia.fr
57.934
411.518
3
MiMafia.com
12.750
37.414
1
MafiaCreator.com
74.607
242.904
0
MinMaffia.se
15.064
60.912
0
MoyaMafia.ru
2.844
5.297
0
MafiaCreator.ro
23.381
246.823
0
MojaMafia.pl
54.721
371.221
0
MinMafia.no
6.707
30.395
0

Kurallar

baas18 - 02 | 13:54 

NewCriminals
1.928 üye
Herhangi bir mesaj yazmadan önce bu kuralları okuyup uyguladığınızdan lütfen emin olunuz. Kurallara uymamak size ceza puanı verilmesine sebep olur ve topladığınız ceza puanları forumlarımızdan geçici veya kalıcı men edilmeniz ile sonuçlanabilir.

Uyulması gereken kurallar
1. Lütfen imla kurallarına uyunuz ve düzgün bir Türkçe kullanınız.
2. Konu dışına çıkmayınız.
3. Bildirmek istediğiniz BUGları tüm detayı ile ve öncelikli olarak bildiriniz..
4. Daha önce sorulmuş soruları tekrar sormayınız. Arama özelliğini kullanıp önce forumda arayınız!
5. Gereksiz ve uzun alıntılar yapmaktan kaçınınız.
6. Başkalarına hata yaptıklarını yada yanlış olduklarını söylemeyiniz unutmayınız bu Moderatörlerin işidir..
7. Konuları özellikle üste çıkarmaya çalışmak yasaktır.. (1MK karşılığında konuyu yukarı taşı butonu kullanılabilir)
8. Anlamsız başlıklardan ve yazışmalardan kaçınınız.
9. Kullandığınız başlık konu içeriğiniz ile tam uyumlu olmalıdır..
10. Kanunlara aykırı herhangi bir içerik forumlarımızda lütfen kullanmayınız.!
11. Kendi güvenliğiniz ile ilgili özel bilgiler forumda paylaşmayınız!
12. Arka arkaya mesaj yazmayınız varolan mesajınız editleyiniz.!
13. Ticaret sadece Mafya Parası ile yapılabilir!
14. Spam ve/veya Reklam tümden yasaklanmıştır.
15. Sakin olup, kişiler ile tartışmadan kaçınınız.
16. Ticaret yaparken vereceğiniz tekliflerin arkasında durunuz aksi halde ceza puanları alırsınız.
17. Moderatörleri şikayet etmeyiniz sizlere yardım için buradalar.
18. Moderatör veya yönetim tarafından silinen mesajları tekrar yazmayınız.
19. Birden fazla hesap yasaktır tümden men edilirsiniz.

Bu kurallara uymak zorunludur!

Lütfen okuyunuz
Eğer yeni bir fikriniz varsa, önce forumda arayınız, belki benzer fikir daha önce başkası tarafından iletilmiş olabilir. İki kere gönderilen konular forum kurallarına aykırıdır.

Gerçekleştirmesi çok zor veya mümkün olmayacak fikirleri lütfen boşuna bizlere iletmeyiniz!

• Lütfen doğru ve tanıma uygun bir başlık seçiniz. Bu sayede hem yazılımcılarımız rahatlıkla forumu takip edip önerilerinizi görebilecek hemde aramalarda daha rahat indeks alabilecektir.

• "Öneriler / Yeni Fikirler" bölümündeki mesajlara eğer konu ile ilgili bir bilgi veya daha detaylandıracak bir yöntem belirtecekseniz cevap yazınız yadayaılımcılarımızın sorduğu bir soruyu cevaplıyorsanız yazabilirsiniz. Lütfen. "süper fikir" veya "katılıyorum" yada "bende istiyorum" gibi gereksiz cevaplar yazmaktan kaçınınız, uzayan mesajlar yazılımcılarımızın konuyu daha zor okuması ve daha fazla zaman kaybetmesine sebep olmaktadır.

Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz yeni fikirlerinizi bekliyoruz!