Oyuncu

Hoşgeldiniz

Hikaye

Mafya, suçsuz herkesin korkusu. Bu gizemli ve iyi organize suç örgütleri her namuslu vatandaşın korkusu. Korkunç Mafya çağı İtalya'nın Sicilya adasında 1900'lü yılların başında başladı. Silahlı soygun, cinayet ve diğer cani suçlar: bu adamların hiç duracağı yok. On vakadan dokuzu hiç çözülemeyince haklın hükümete olan güvensizliği süratle arttı.

Bugün 21. yüzyıldayız ve Mafya hala aktif. Geçen yüzyıl boyunca durum düzelmedi. Dahası kötüye gitti. Tüm dünya izlerken Mafya aileleri daha büyük suçları işlemek için birleşiyor, onları durduracak hiç bir güç yok. Arabalar çalınıyor, para arabaları soyuluyor, insanlar her hafta sevdiklerini toprağa veriyor ve yaralılar hastaneleri dolduruyor. Hiç duracak mı?

Bir Mafya üyesi olarak, yeteneklerinizi arttırmak, problemleri çözmek ve diğer Mafya ailelerinin saygısını kazanmak için öldürüyorsunuz. Sakin olun ve durumla akıllıca başa çıkın. çoğu Mafya üyesi kirli servetlerini çok belli yollarda harcayarak hata yapıyor, işte bu yüzden yakalanıyorsunuz. Suçlularla dolu olan tüm dünya sadece bu iki şeyle ilgilenirken neden şöhretinizi ve servetinizi göz önünde tutuyorsunuz? Bu dünyada hayatta kalabilmek için her şeyi düşünmeli, gözden uzak olmalı ve doğru zamanda hamlenizi yapmalısınız. Başarının tek yolu bu.

Kariyerinize çaylak olarak başlarsınız ve çevrenizde de sizin gibi tecrübesiz suçlular bulunur. öldürme işi başkalarına bırakılmalı. başkası bunu yapabilecekken neden ellerinizi kirletiyorsunuz ki. ününüz arttığında daha fazla saygı görecek ve para kazanacaksınız, yeteneklerinizde gelişecek. Bu sürede içinde gözden uzak olun ve insanlar sizin zararsız olduğunuzu düşünsün. Unutmayın: komşularınza karşı tedbirli olun, onlarda Mafya içinden olabilir.
Ekran görüntüleri