ValleyofWolves için manuel

Tanıtım

Bu tarayıcı oyunununda bir Mafya üyesi olarak adımlar atacaksınız. Mafya'da gücünüzü göstererek, saygı kazanacak, rütbenizi yükseltecek, yavaşça ün kazanacak ve korkulacaksınız. Oynayan arkadaşlarınızı alt edin ve en güçlü Mafiosi olun.

Başta alışmak biraz zaman alacak. Eğer benzer oyunlarda az tecrübeniz varsa, alışverişin sırlarını öğrenmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Ama dert etmeyin, her şeyi deneyerek çabucak öğrenebilirsiniz. Araç çal, organize suçlar işle, kumarhanede oyna: bu aktivitelerin bazılarını yaptıktan sonra oyunla alakalı suçların yönü hakkında bir kanıya varacaksınız.

ValleyofWolves için manuel
Güç
Rütbeler
Gerçek para kazan
Saldır
Cinayet / ölüm
ülke ayarları
Dilek taşları
Blackjack
Rulet
Güç

Bu oyunca bir çok şey gücünüze bağlıdır. üyeler arasındaki rütbeniz gücünüze bağlıdır. Saldırı veya savunmayı gücünüz ile yaparsınız. Saldırı gücü kelimeden de anlaşılacağı üzere başkasına saldırmak için önemlidir. Defans gücünüz ise başka oyuncularında saldırılarından korunmada rol oynar.

Silah, araç ve benzeri şeyleri alarak gücünüzü arttırırsınız. Ayrıca spor salonunda veya boks kulübünde antrenman yapabilirsiniz.

Boks gücü diğer oyuncuları ringte alt etmek için gereklidir. Tabi ki, boks gücünüz genel gücünüzün bir parçasıdır..

Rütbeler

Burada tüm rütbeleri, rütbelere ait hakları ve imkanları görebilirsiniz.

Acemi Tüm yeni oyuncular bu rütbe ile başlar
Fedai
Teslimatçı Bu rütbeden itibaren not defteri kullanabilirsiniz
Yakın koruma
Yankesici Bu rütbede prestijiniz için her gün 5.000 TL nakit alırsınız
Kaçakcı Bu rütbede diğer oyuncuları saygınlık puanlarından yoksun bırakabilirsiniz
Dolandırıcı
Bicycle thief
Dükkan hırsızı Bu rütbeden itibaren online durumunuzu gizleyebilirsiniz
Hırsız Bu rütbede kasayı bedavaya alırsınız
üçkağıtçı
Ev hırsızı
Satıcı
Kasa kırıcı
Muhbir
çete lideri
Baba En yüksek rütbe, yalnızca bir kaç oyuncu tarafından erişilebilir. Daha güçlüsü yok!

Durum çubuğunda şu anki rütbenizi görebilir ve sıradaki seviyenin ilerlemesini görebilirsiniz. Bu çubuk sürekli güncellenir. çubuk dolduğunda rütbeniz yükselecektir.

Gerçek para kazan

Para kazanmak için bir çok yöntem vardır. Hala zor mu diyorsun? Aşağıdaki liste bu imkanlara ufak bir bakıştır:

Araç sat
Diğer oyunculara saldır (veya onları öldür!)
Yeni oyuncu tavsiye et
Kumarhanede oyna
Objeleri yönet
Banka hesabı bakiyenize günlük %3 faiz (takas bürosu seçeneği)
Para basımı yapan ve geniş km² topraklara sahip başarılı bir suç ailesinin bir parçası olun
çarkıfelek oyna
Organize suçlarda yer al
Görevleri başarın
Oyun içi kredileri banka hesabındaki parayla takas et
Saldır

Diğerlerine saldırarak ekstra para kazanabilirsin. Başarılı saldırılardan sonra diğer oyuncuların cebindeki paradan bir kısmını alabilirsin. Rakibiniz ayrıca sağlığını da kaybedecek. Fakat burada yapabileceğiniz saldırı sayısı vardır. Her 24 saatte suç arkadaşlarınıza 50 saldırı yapabilirsiniz ve 5 saldırı aynı kişiye yapılabilir.

Ne kadar mermi, o kadar başarı şansı. Rakibiniz bu şekilde daha fazla hasar alacaktır. %100 kazanmanızın garantisi yoktur. 1 şey kesin ama, ne kadar gücünüz ve rütbeniz yüksekse o kadar başarı şansınızda yüksek.

Saldırılarında dezavantajları vardır. Bir saldırı başlatmak gücünüzün azalmasına sebep olur. Bu sebeple kurbanınızı iyi seçin. Eğer başlattınız saldırıyı kaybederseniz sağlığınızdan da eksilme olacaktır.

Bazen bazı kişilere saldıramazsınız. Bunun sebepleri şunlardır:
- Korumadasınız
- Kurbanınız korumada
- Kurbanınız tatilde
- Bugün zaten 50 saldırıda bulundunuz veya bu oyuncuya 5 kez saldırdınız
- Çalışıyorsunuz
- Birini son 2 saat içinde öldürdünüz ve bu yüzden tekrar saldırmadan önce beklemelisiniz

Cinayet / ölüm

Bu saldırının muhtemel sonucu ölümdür. Eğer kurbanınızın sağlığı sıfır olursa bu onu öldürdünüz demektir. Tabi ki, bu sizin içinde geçerli.

Eğer öldürdüğünüz kişinin bir ihalesi devam ediyorsa bu ihale sona erecek ve en yüksek teklif verenin parası iade edilecektir.

Eğer ölürseniz aşağıdaki şeyler kaybedeceksiniz:
- Tüm nakitiniz ve bankadaki paranız (50% vasiyetinizdeki kişiye, kalanı sizi öldürene)
- Sizin olan objeler (kumarhane, hastane vs.)

Eğer birini öldürürseniz? Kurbanın tüm servetine sahip olacaksınız. Fakat eğer kurbanın vasiyetinde birisi varsa, o servetin %50 sine sahip olacaktır.

Ipucu: Paranızı kasada saklayın. Ölseniz bile paranız her zaman orada kalır. Krediler ve VIP üyelikleri öldürüldüğünüzde kaybolmayacaklar, sizde kalmaya devam edecekler

ölü olduğunuzdan normal olarak oynamaya devam etmeniz mümkün değildir. Yalnızca çıkabilir, kredi alabilir veya takas bürosunda kendinizi canlandırabilirsiniz. Tam sıfırlamayı kullanarak ücretsiz olarak oyununuzu sıfırlamayı seçebilirsiniz fakat bu durumda her şeyinizi kaybedecek ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Canlandırıcıyı aldığınızda oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyunu herkes eğlenceli olarak sürdürmek için sürekli birilerini öldüremezsiniz. Bir cinayet işledikten sonra bir saldırı için 2 saat beklemelisiniz.

ülke ayarları

Bir ülkeden ötekine gitmek için bir çok sebep vardır. Peşindeki kurbanınız başka bir ülkeye yerleşebilir veya yeni bir kumarhaneyi temizlikçilere almak isteyebilirsiniz. Belki daha ucuz mühimmat arıyorsunuzdur? Bazı ülkelerde özel karakterler bulunmaktadır.

Almanya
Zeki oyuncular Almanya borsasında iyi paralar kazanabilirler
Çin
Çin'de Çinlileri Avrupa'ya kaçırabilirsiniz
İtalya
İtalya'da bazı fahişelere papa bularak ekstra para kazanabilirsiniz
Dilek taşları

Dilek taşları hakkında bir kaç gerçek:
- Dilek taşları ayrıca takas bürosundan satın alınabilir
- Dilek taşları başka yerlerde de bulunabilir, ama nerede? Bu bir sır, aramanız gerekiyor!
- Dilek taşı ayrıca bir görevi atlamak içinde kullanılabilir

Blackjack

Blackjack(yirmibir)'in amacı bankayı yenmektir. 21'e en yakın siz olmaya çalışıyorsunuz eğer geçerseniz kaybedersiniz. Eğer elinizde 22'den daha az toplam puan varsa ve bankanın daha çoksa bu eli kazandınız demektir. Vale, kız, ve kral 10 puan değerinde. 2 ile 10 arası kartlar aynı değerinde. As ile 1 ya da 11 değerinde. Toplamda 21'i geçtiğiniz zaman banka kazanır.

Rulet

Rulette çiplerinizi masadaki belli alanlara bırakabilirsiniz. Rulet çarkı 0 ile 36 arası rakamlardan oluşur. 18 kırmızı ve 18 siyah renk vardır. 0 ise yeşildir. Daha çok para kazanmak için farklı yerlere para basabilirsiniz. çarkı döndürmek için "başla" deyin. Çark durduğunda kazanan numara ve renk gösterilecek.

Kırmızı ya da siyaha çip koyabilirsiniz Eğer tahmininiz doğruysa bahsiniz ikiye katlanacak. Ayrıca çiplerinizi tek/çift veya 0-18 arası ve 19-36 arasına da koyabilirsiniz.

Bu durumlarda doğru bilirseniz bahsiniz üçe katlanacak:
Ilk düzine (1 - 12)
Ikinci düzine (13 - 24)
üçüncü düzine (25 - 36)

Tek bir numaraya basar ve kazanırsanız, bahsiniz 35 katı olur. Eğer hata yaptınız ve düzeltmek istiyorsanız? Sıfırlaya tıklayın ve tekrar deneyin.

GirişHenüz hesap yok? Yarat şifremi unuttum? şifre iste

Oyuncu

Link ortakları