• Ekran görüntüleri

Hoşgeldiniz!

Başlangıçta herkese 7 gün VIP verilmektedir!

OYUN ANLATIMI: OYUN KİTABINA BASARAK BAKABİLİRSİNİZ BEN KISA ÖZET GEÇEYİM:

Oyuna 1.000.000 Tl PARA İLE BAŞLANILIR.SUÇ İŞLEYEREK PARA KAZANILIR FAKAT HER SUÇ İŞLENDİĞİNDE %1 DAHADA KOLAYLAŞIR YANİ OYUNA BAŞLARKEN %0 OLARAK BAŞLANILIR VE YAPARAK TECRÜBE EDİLİNİR EĞER SUÇ İŞLERKEN POLİSE YAKALANIRSANIZ HAPISHANEDE MAHKUM KALIRSINIZ FAKAT BELLİ BİR VAKİT KADAR DURURSUNUZ ONDAN SONRA SUÇLARA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

Aile nedir ?

Aile mafyacıların toplandığı yere denir.Aile marketinden bir ülkenin toprağını satın alabilir veya sahte para makinesi alabilirsiniz aile topragı her 24 saatte bir 1 KM toprak başına 100 Tl verir ve 1 KM toprak 1.000 Tl dir.Sahye para makinesi her saat başına 2.000 Tl verir 1.000 Tl banka hesabına 1.000 Tl de kendi paranıza katar yani aile kazançlıdır fakat vip hesap ile açılır ve açarken 100.000 Tl banka hesabına para yatırmanız gereklidir.Aileye para bağışladan ailenize para yatırabilirsiniz.Para yatırdıktan sonra aile banka hesabından paranızı çekip istediğinizi alabilirsiniz.

Banka hesabı nedir ?

Banka hesabı size saldırıldığında paranızın gitmemesi için en güvenilir yerdir bununla beraber takas brosundan kasa alarak ölümünüzde paranızı güvende tutabilirsiniz unutmayın öldüğünüzde paranız sadece kasada iken sizde kalır diyer türlü banka hesabındaki para öldüğünüzde sizi öldüren kişiye gidecektir.

Kredi nedir ?

Kredi özel paradır.Mısır da firavun öldürerek kazanıla bilir fakat firavun dilek taşı ile öldürülebilir dilek taşı takas birosunda bulunur.Çinde Gizemli paketlerden dilek taşı elde edilebilir ve kredide kazanabilirsiniz.Çinden İnsan kaçakçılığındanda kredi kazanabilirsiniz hemde para ! Ve son olarakta Kredi Al dan kredi alabilirsiniz fakat %35 kredi kampanyasında almanız tavsiye edilir çok uzun sure online oldugunuzda sistem size 50 kredi hediye verecektir.

Başkan-Muhittimat fabrikası-Hastane-Loto nedir ?

Başkan o ülkenin yönetenidir.Ülkeden kişi atabilir vede uçuş fiyatlarını ayarlayabilir.Belli bir kredi ile başkan olabilirsiniz.

Mühittimat fabrikası mermi üretilip satılan bir yerdir mermi satın alarak başka mafya üyelerine saldırabilir ve onlardan para yağmalayabilirsiniz.Eğer onlari öldürürseniz banka hesaplarındaki paralarına el koyabilirsiniz mermi 50-50000 Tl arası satılabilir. Standart mermi fiyatı 750 Tl dir.Mermi fabrikası sahibi kendi fabrikasından mermi alamaz vede rütbesine göre mermi fazla üretebilir.

Hastane ve lotoya gelincede hastaneden canınızı yenileyebilirsiniz her %1 i başına maaliyeti bellidir hastane parası hasteneyi alan kişiye gider.Lotoda her hafta oynanan bir oyundur lotodan 1 verip 100 kazanabilirsiniz.

Borsa nedir ?

Borsa zeki oyuncuların gitmesi gereken yerdir türkiyede bulunur ve yatırım yaparak yer satın alınılır ve hisse satn alınır.Hisse fiyatları artıncada istediğiniz gibi satıp kar elde edebilirsiniz.

Blackjack nedir ?

Blackjack(yirmibir)'in amacı bankayı yenmektir. 21'e en yakın siz olmaya çalışıyorsunuz eğer geçerseniz kaybedersiniz. Eğer elinizde 22'den daha az toplam puan varsa ve bankanın daha çoksa bu eli kazandınız demektir. Vale, kız, ve kral 10 puan değerinde. 2 ile 10 arası kartlar aynı değerinde. As ile 1 ya da 11 değerinde. Toplamda 21'i geçtiğiniz zaman banka kazanır.

Rulet nedir ?

Rulette çiplerinizi masadaki belli alanlara bırakabilirsiniz. Rulet çarkı 0 ile 36 arası rakamlardan oluşur. 18 kırmızı ve 18 siyah renk vardır. 0 ise yeşildir. Daha çok para kazanmak için farklı yerlere para basabilirsiniz. çarkı döndürmek için "başla" deyin. Çark durduğunda kazanan numara ve renk gösterilecek.

Kırmızı ya da siyaha çip koyabilirsiniz Eğer tahmininiz doğruysa bahsiniz ikiye katlanacak. Ayrıca çiplerinizi tek/çift veya 0-18 arası ve 19-36 arasına da koyabilirsiniz.

Bu durumlarda doğru bilirseniz bahsiniz üçe katlanacak:
Ilk düzine (1 - 12)
Ikinci düzine (13 - 24)
üçüncü düzine (25 - 36)

Tek bir numaraya basar ve kazanırsanız, bahsiniz 35 katı olur. Eğer hata yaptınız ve düzeltmek istiyorsanız? Sıfırlaya tıklayın ve tekrar deneyin.

Cinayet/ölüm sonrası ne olur.

Bu saldırının muhtemel sonucu ölümdür. Eğer kurbanınızın sağlığı sıfır olursa bu onu öldürdünüz demektir. Tabi ki, bu sizin içinde geçerli.

Eğer öldürdüğünüz kişinin bir ihalesi devam ediyorsa bu ihale sona erecek ve en yüksek teklif verenin parası iade edilecektir.

Eğer ölürseniz aşağıdaki şeyler kaybedeceksiniz:
- Banka ve nakit parası (öldüğünüzde evliyseniz yarısı eşinize gider, diğer yarısı da sizi öldürene gider)
- Sizin olan objeler (kumarhane, hastane vs.)

Eğer birini öldürürseniz? Kurbanın tüm servetine sahip olacaksınız. Eğer kurbanınız evli ise banka ve nakit parasının yalnızca %50 kısmını alacaksınız.

Ipucu: Paranızı kasada saklayın. Ölseniz bile paranız her zaman orada kalır. Krediler ve VIP üyelikleri öldürüldüğünüzde kaybolmayacaklar, sizde kalmaya devam edecekler

ölü olduğunuzdan normal olarak oynamaya devam etmeniz mümkün değildir. Yalnızca çıkabilir, kredi alabilir veya takas bürosunda kendinizi canlandırabilirsiniz. Tam sıfırlamayı kullanarak ücretsiz olarak oyununuzu sıfırlamayı seçebilirsiniz fakat bu durumda her şeyinizi kaybedecek ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Canlandırıcıyı aldığınızda oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyunu herkes eğlenceli olarak sürdürmek için sürekli birilerini öldüremezsiniz. Bir cinayet işledikten sonra bir saldırı için 60 dakika beklemelisiniz.

Bazen bazı kişilere saldıramazsınız. Bunun sebepleri şunlardır:
- Korumadasınız
- Kurbanınız korumada
- Kurbanınız tatilde
- Bugün zaten 100 saldırıda bulundunuz veya bu oyuncuya 10 kez saldırdınız
- Çalışıyorsunuz
- Birini son bir saat içinde öldürdünüz ve bu yüzden tekrar saldırmadan önce beklemelisiniz.

KESKİN NİŞANCILIKTADA MERMİ SATIN ALARAK OYNANILABİLİR VE HER OYNAYIŞINIZDA BİR ADAMA SALDIRDIĞINIZDA DAHA ÇOK CANINI İNDİREBİLİRSİNİZ VE ARA SIRADA KESKİN NİŞANCILIKTAN KREDİ KAZANABİLİRSİNİZ BU OYUN ÇOK ÖNEMLİDİR !

Energy nedir ?

Energy dakikada 1 tane verilir toplam 20 energy depolarınız ve çarkıfelekten kazanılabilir.İsterseniz para ilede satın alabilirsiniz her suç işlendiğinde 1 energyniz kullanılır.

Uyuşturucu nedir ?

Uyusturucu satın alarak üretim yap denir sonra gece yarısı üretim biter ve uyuşturucu paketine göre üretilir ve fiyatı yüksek olan yerlerde satılabilir. Kar elde etmesi çok kolaydır.

Ve kredi satın alırken sward41 e mesaj atmanız önerlir o sizlere yardımcı olacaktır.

Bu anlatım www.mafyakur.com/mad tarafından hazırlanmış olup kopyalanması yasaktır.

Mini sohbetten bilmediğiniz başka bişi varsa sorun biz yardım edelim ve aklınızda bulunsun her 1 arkadaş davet edip oynatan kişiye 1.000.000 Tl hediyemizdir Anasayfaya girip tavsiye linkine bakarak arkadaşlarınızı davet ediniz mesela benimki: http://www.mafyakur.com/mad/register/sward41 sizdede aynıdır fakat sward41 yeri sizin hesabınızın ismi olmalı mesela ismim bedman olsun http://www.mafyakur.com/mad/register/bedman dir. İyi davet etmeler.....

Mad ekibi iyi oyunlar diler.........

Vip hesap ne kazandırır:

VIP hesap avantajları
Altın yıldız adınızın yanında gösterilir
Mağazada banka hesabınızı ürünleri satın almak için kullanabilirsiniz (sadece nakit yerine). Ayrıca indirim kazanacaksınız
Kendi ailenizi kurabilirsiniz
Hapishanede daha az kalırsınız
30 dakika yerine 15 dakikada bir uçabilirsiniz (özel jetsiz)
çarkıfelek, boks ve daha fazla çeşitli VIP seçenekleri

Ve son olarakta:

 

RÜTBELER VE AÇIKLAMALARI

Acemi Tüm yeni oyuncular bu rütbe ile başlar
Bu rütbede para kamyonlarını soyabilirsiniz
Fedai  
Yakın Koruma Bu rütbeden itibaren not defteri kullanabilirsiniz
Teslimatçı Bu rütbede prestijiniz için her gün 1.000.000 TL nakit alırsınız
Kaçakçı  
Hırsız  
Dolandırıcı  
Üçkağıtçı  
Uzman Üçkağıtçı Bu rütbede diğer oyuncuları saygınlık puanlarından yoksun bırakabilirsiniz
Ev Hırsızı Bu rütbede kasayı bedavaya alırsınız
Satıcı  
Muhbir Bu rütbeden itibaren online durumunuzu gizleyebilirsiniz
Suçlu  
Uzman Suçlu  
Kasa kırıcı  
Madcı  
Mafyacı

En yüksek rütbe, yalnızca bir kaç oyuncu tarafından erişilebilir. Daha güçlüsü yok!