Hoşgeldiniz!

 Sicilya'dan çıkan geliri düşük insanlar iyice zor duruma düştüler. Kimileri açlıktan öldü, kimileri sağa sola borç yapmaktan herkes bir çıkış yolu arıyordu, kolayca para kazanabilmek ya da en azından biraz olsun para kazanabilmek istiyorlardı. Bu da onları illegal işler yapmaya itti ve mafya denen oluşumların ilk temelleri atıldı.

Mafyalar başta yapılanmaya zorlandı zeki olanlar öne çıktı diğerleri ise biraz daha arka planda kaldılar. Öne çıkanlar oluşumu yönetmeye başladı. Başlarda onlara çete deniyordu. Küçük çaplı hırsızlıklar yapıyorlar haraç kesiyorlardı. Bunlarla yetiniyorlardı ama sonra zengin olan insanlar bu oluşumları kullanmaya başladılar.

Birkaç çeteyi birleştirip mafyanın alt yapısını kurdular kendilerine de “Don” yani baba ismini verdiler. Paraları verildiği sürece alt kadro elemanları mutluydu ek olarak saygınlıkta kazanmışlardı. Babalar prestijlerini kullanıp onları silahlandırmaya başladı polisle çatışmalar, polise verilen rüşvetler, ekip üyelerinin artması ve silahlanma birleşince büyük suçları doğurdu. Uyuşturucu pazarladılar, şantaj yaptılar, büyük soygunlar yaptılar zenginliklerine zenginlik kattılar. İşler büyüdükçe yapılanmada büyüdü. Danışmanlar, Tetikçiler, Muhasebeciler çıktı ve kendilerine aile demeye başladılar.

Kazandıkları kendilerine yetmedi diğer ailelerin kazançlarına göz diktiler aileler arası savaşlar başladı böylece. Her yer kan gölüne döndü yine de bu onları durdurmadı. Rütbeli bir insan ölmedikçe pek sorun yaşanmıyordu. Onlar sadece piyondu ve şahın devam etmesi için piyonlar feda edilebilirdi.

Mafya büyüdükçe büyüyordu. Sadece Sicilyalıların katıldığı bir oluşumdan fazlası olmuştu. Elitlik tarzı olmuştu adeta. Kendilerine ait kumarhaneler, fabrikalar, hastaneler hatta hükümetten yer sahibi olanlar bile vardı. Bir tür sarmaşık gibi tüm hayatı dünyayı sarmışlardı.

Her şey onlar için güzeldi ta ki bir yeni bir baba ortaya çıkıncaya kadar. Kimse onu bilmiyordu daha öncede görmemişti adeta bir gizemdi. Beklediği köşesinden çıktığında o kadar güçlü ve zengindi ki herkes tüm aileler ondan korktu ve ona saygı duymaya başladılar. Onun liderliğinde bir konsey kuruldu ve o istemeden hiç kimse hiçbir şey yapamadı. Tüm oluşumu bir bir eline geçirdi ve kendi imparatorluğunu kurdu.

O baba sen olabilirsin üye olup başla güç, para ve saygınlığın tek sahibi ol…

 

 

✴NAKİT SATIŞI✴

200M T Nakit 2 lira mobil ödeme...

Son Haberler

Leader-Mafya  2017-01-24 6:37 AM

Leader
Merhaba hoşgeldiniz

GirişHenüz hesap yok? Yarat şifremi unuttum? şifre iste

Oyuncu

Link ortakları